Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

FIX-Szociális Szövetkezet

Névjegy
 • FIX-Szociális Szövetkezet
 • 4400 Nyíregyháza Bercsényi u. 4.
 • 30/903-1127
Térkép
Bemutatkozás

FIX-Szociális Szövetkezet,

 • Termelő:

  Bemutatkozás:
  A FIX Szociális Szövetkezet kézzel készített és festett kerámia tárgyai tekinthetőek meg ezen az oldalon. Színes paletta áll rendelkezérére mindazoknak, akik igényes, kifogástalan minőségű használati és dísztárgyak vásárlását részesítik előnyben. Kínálatunkban a hagyományos valamint a modern vonásokat is tartalmazó kerámia termékeinket kínáljuk. Könnyedén választhat az egyedi mintákkal díszített termékek közül, valamint vállaljuk egyedi megrendelések kivitelezését is. Ezek között a termékek között megtalálhatja a különleges és egyedülálló mintával tervezett fehér agyagból készült exklúzív, az egyedi készítésű kollekciók termékei. Termékeink között kedvére válogathat akár a romantikus stílusú kerámia bögre, a hagyományos stílusú gulyás leveses tál, és a még számos termék közül.

  Kategória:
  népművészeti termékek, kézműves termékek (kerámia, cserép, hímzés, bőr, gyertya, ötvös, textil, nemez, szőttes, vesszőtermékek, fa, fém, zománc, csipke, kovácsoltvas, tojás, üveg, zsineg, kötél stb.)

  Típusa:
  Kerámia használati és dísztárgyak

  Alapanyaga:
  agyag

  Kiszerelése:
  darab, vagy csomag 

  Előállítás technológiája:
  egyedi kézzel készített

  Csomagolás:
  egyesével csomagolva

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza