FIX-Szociális Szövetkezet

• FIX-Szociális Szövetkezet
  • 4400 Nyíregyháza Bercsényi u. 4.
  • 30/903-1127

FIX-Szociális Szövetkezet,

• Termelő:

Bemutatkozás:
    A FIX Szociális Szövetkezet kézzel készített és festett kerámia tárgyai tekinthetőek meg ezen az oldalon. Színes paletta áll rendelkezérére mindazoknak, akik igényes, kifogástalan minőségű használati és dísztárgyak vásárlását részesítik előnyben. Kínálatunkban a hagyományos valamint a modern vonásokat is tartalmazó kerámia termékeinket kínáljuk. Könnyedén választhat az egyedi mintákkal díszített termékek közül, valamint vállaljuk egyedi megrendelések kivitelezését is. Ezek között a termékek között megtalálhatja a különleges és egyedülálló mintával tervezett fehér agyagból készült exklúzív, az egyedi készítésű kollekciók termékei. Termékeink között kedvére válogathat akár a romantikus stílusú kerámia bögre, a hagyományos stílusú gulyás leveses tál, és a még számos termék közül.

népművészeti termékek, kézműves termékek (kerámia, cserép, hímzés, bőr, gyertya, ötvös, textil, nemez, szőttes, vesszőtermékek, fa, fém, zománc, csipke, kovácsoltvas, tojás, üveg, zsineg, kötél stb.)

Kerámia használati és dísztárgyak

Alapanyaga: