Nagykerámia

Nagykerámia,

10 évvel ezelőtt elhatároztam, hogy hobbi szinten elkezdek kerámia tárgyakat készíteni. Apósom biztatására létre hoztam egy vállalkozást. Ma is hálás vagyok a szakmai segítségéért, biztatásáért. Sajnos nem sokat láthatott abból, hogy hogy dolgozok de biztos vagyok benne, hogy elégedett lenne velem. Az évforduló alkalmából elhatároztam, hogy egy kicsit jobban igyekszek megmutatni azt amivel foglalkozok. Akit érdekel, hogy én miket készítek azokat szeretettel várom a műhelyemben. Biztosan tudok olyat mutatni ami megnyeri a tetszését és nem utolsó sorban lényegesen olcsóbban, mint amennyiért a boltban lehet venni. Nagyon népszerű ajándék típus a fényképes ajándék. Ha jöttök hozzatok fényképet valamilyen formában.

A kerámia gyártás azon területét művelem amelyet a nagy kerámia üzemek csinálnak. A műhelyemben minden műveletet végzek. A tárgyakon elhelyezett egyedi fényképek a lehető legolcsóbban kerülnek kivitelezésre a legkisebb db számban is. A termék mindig a helyi település látképét tartalmazza.

Termelő:

képzőművészeti termékek, iparművészeti termékek, népművészeti termékek, kézműves termékek (kerámia, cserép, hímzés, bőr, gyertya, ötvös, textil, nemez, szőttes, vesszőtermékek, fa, fém, zománc, csipke, kovácsoltvas, tojás, üveg, zsineg, kötél stb.)

Kerámia ajándék és dísztárgy, üveg ajándék és dísztárgy.

Előállítás technológiája:
    Kb.: 250 féle egyedileg gyártott ajándék és dísztárgy Nyíregyháza fényképével. Egyedi fényképekkel és grafikákkal számítógépen szerkesztett matricákkal készülnek a termékek.

Turisztikai szolgáltatás (élmény alapú), Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar

Szolgáltatás neve:
    egyedi fényképes tárgyak megrendelése.