Tardiné Vass Éva

Tardiné Vass Éva,

Tardiné Vass Éva vagyok, két gyermek édesanyja. Nyíregyházán élek a családommal. Varrónőként végeztem, majd később további tanulmányokat folytattam. Pár évnyi kihagyás után újra visszatértem a varrás világába. Először ismerősöknek, családtagoknak készítettem textil ajándéktárgyakat. Vállalkozóként szeretnék nyitni a nagyközönség felé piacok, vásárok, rendezvényeken részt venni. Termékeimet kézimunkával és ipari géppel készítem. Az alapanyagok jó minőségű pamutvászon, bélelt termékeimnél vatelint, díszítésnek csipkét, szalagot, gombot, csatokat használok. Szívesen készítek női neszesszerek, naplók, konyhai kiegészítők és egyéb használati textil tárgyakat.

Saját ötlet alapján, vászonból készült termékek készítése: textil neszeszer, konyhai kiegészítők, tárolók, párna, női kiegészítők, gyerek kiegészítők

Termelő:

népművészeti termékek, kézműves termékek (kerámia, cserép, hímzés, bőr, gyertya, ötvös, textil, nemez, szőttes, vesszőtermékek, fa, fém, zománc, csipke, kovácsoltvas, tojás, üveg, zsineg, kötél stb.)

Textil neszeszer, konyhai kiegészítők, tárolók, párna, női kiegészítők, gyerek kiegészítők

Alapanyaga:
    Kézműves textil