Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Tardiné Vass Éva

Névjegy
Térkép
Bemutatkozás

Tardiné Vass Éva,

 • Bemutatkozás:

  Tardiné Vass Éva vagyok, két gyermek édesanyja. Nyíregyházán élek a családommal. Varrónőként végeztem, majd később további tanulmányokat folytattam. Pár évnyi kihagyás után újra visszatértem a varrás világába. Először ismerősöknek, családtagoknak készítettem textil ajándéktárgyakat. Vállalkozóként szeretnék nyitni a nagyközönség felé piacok, vásárok, rendezvényeken részt venni. Termékeimet kézimunkával és ipari géppel készítem. Az alapanyagok jó minőségű pamutvászon, bélelt termékeimnél vatelint, díszítésnek csipkét, szalagot, gombot, csatokat használok. Szívesen készítek női neszesszerek, naplók, konyhai kiegészítők és egyéb használati textil tárgyakat.

  Saját ötlet alapján, vászonból készült termékek készítése: textil neszeszer, konyhai kiegészítők, tárolók, párna, női kiegészítők, gyerek kiegészítők

  Termelő:

  Kategória:
  népművészeti termékek, kézműves termékek (kerámia, cserép, hímzés, bőr, gyertya, ötvös, textil, nemez, szőttes, vesszőtermékek, fa, fém, zománc, csipke, kovácsoltvas, tojás, üveg, zsineg, kötél stb.)

  Típusa:
  Textil neszeszer, konyhai kiegészítők, tárolók, párna, női kiegészítők, gyerek kiegészítők

  Alapanyaga:
  Kézműves textil

  Kiszerelése:
  darab

  Előállítás technológiája:
  varrás, hímzés

  Csomagolás:
  tasak, celofán
Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

TECHNOLÓGIAI TRANSZFER KÖZPONT
4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 14.

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza