Patrónus Egyesület

Patrónus Egyesület,

Fogyatékos személyeknek lakóotthon működtetése, megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása. Egyedi kézzel készített gyertyákat kínálunk egyházi és családi ünnepekre: esküvőkre, névnapra, születésnapra, húsvétra, karácsonyra. Neves és fényképes gyertyáinkat egyedi igények alapján készítjük el.

Szolgáltató:

Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar, Társadalmi szolgáltatás (oktatás, szociális, kultúra, egészségügy)

Előállítás technológiája:
    Fogyatékkal élő munkavállalók által készített kézműves gyertyákat kínálunk.