Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Együtt Veled Alapítvány

Névjegy
Térkép
Bemutatkozás

Együtt Veled Alapítvány,

  • Szolgáltató:

    Bemutatkozás:
    Fogyatékkal élők nappali intézményében fogyatékkal élő fiatal felnőttek gyöngyből készítenek különböző divatékszereket, ajándéktárgyakat. Az elkészített termékek: nyaklánc, karkötő, fülbevaló, gyűrű, kulcstartó. Az általunk előállított termékeket fogyatékos fiatal felnőttek készítik, és ha nálunk vásárolnak, akkor az intézmény ellátottainak társadalomba való beilleszkedését, reintegrációját is elősegítik, hiszen folyamatosan lesz munkájuk.

    Kategória:
    Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar, Társadalmi szolgáltatás (oktatás, szociális, kultúra, egészségügy)

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza