Kéknyúlbolt

photo_p1310231

Kéknyúlbolt,

A Kéknyúlboltban horgolt játékok készülnek. Nem csak egyszerű figurák ők, inkább karakterek, mindenkinek megvan a története, személyisége. Van, aki kedvesen, szerényen pislog a nagyvilágba. Vannak öntudatosak, mókásak, mosolygósak, elegánsak. Mindannyiukban közös azonban, hogy nagyon odafigyelünk arra, hogy a maguk kis világában tökéletesek legyenek. Nagy gondossággal, sok idő alatt készül el egy-egy figura, hogy sokáig lehessenek a gyerekek legjobb barátai és nagy örömmel kísérjék őket. A karakterek egyediek, általában kevés készül belőlük. A legkisebbekre is gondolunk csörgőkkel, babaszobai dekorációkkal, de akkor sem jövünk zavarba, ha nagylányok, nagyfiúk számára keres valaki egy horgolt jóbarátot.

Horgolt designer figurákat, játékokat, ajándéktárgyakat készítünk kicsiknek és nagyoknak saját terveink alapján. A portékáink egyediségét az egyedi tervezés és a kézműves technikák kombinálása adja.

Termelő:

népművészeti termékek, kézműves termékek (kerámia, cserép, hímzés, bőr, gyertya, ötvös, textil, nemez, szőttes, vesszőtermékek, fa, fém, zománc, csipke, kovácsoltvas, tojás, üveg, zsineg, kötél stb.)

horgolt figurák, lakberendezési tárgyak, táskák