Hatpettyes Katica Házi Rétes

photo_logo01
  • Fekó Sándor
  • üzem: 4400 Nyíregyháza, Virág u. 22. | Mintabolt: 4400 Nyíregyháza, Búza téri Piaccsarnok | 4553 Apagy, Ady Endre u. 2/a
  • 30/607-1441
  • 20/253-1151

Hatpettyes Katica Házi Rétes,

• Bemutatkozás

Cégünk 2017-től kezdett réteskészítéssel foglalkozni, előtte 10 éven keresztül fő profilként pizzasütéssel és kiszállítással foglalkoztunk. Kezdetben frissen sütve szállítottuk réteseinket Nyíregyházán és környékén, illetve saját üzletünkben értékesítettük (Hatpettyes Katica Mintabolt - Nyíregyháza Piaccsarnok). 2018. januártól már fagyasztott házirétes készítéssel is foglalkozunk és országosan szállítunk vendéglátó egységek számára, illetve rendezvényekre.

Házi réteseinket hagyományos kézi nyújtásos technológiával, minőségi alapanyagokból, adalékanyagok és tartósítószerek hozzáadása nélkül készítjük.

A réteskészítési munkafolyamatokat teljes egészében mi végezzük. A tészta recept és az elkészítés technológiája Erdélyből került hozzánk.

A szállítást készre sütve, vagy viszonteladók részére gyorsfagyasztva is vállaljuk.

Részt veszünk vásárokon és rendezvényeken is, kitelepüléssel és helyszíni sütéssel.

Szolgáltató

Termelői szolgáltatás