Vinnai Ilona

photo_logo

Vinnai Ilona,

Pamutvászon textilből varrok kézzel vagy varrógéppel textiljátékokat, állatfigurákat, babát, díszpárnákat, falvédőket, ágytakarókat felnőtt és gyermek méretben, női táskákat, asztalterítőt, asztali futót, tányéralátétet stb.

Megrendelésre készítek foltvarrás technikával ágytakarókat, díszpárnákat, egyéb lakástextileket, a megrendelő kérésének megfelelő mintával, színben és méretben. Igény esetén foltvarrás tanfolyamon érdeklődők oktatását is vállalom.

Termelő:

képzőművészeti, kézműves termékek (kerámia, cserép, hímzés, bőr, gyertya, ötvös, textil, nemez, szőttes, vesszőtermékek, fa, fém, zománc, csipke, kovácsoltvas, tojás, üveg, zsineg, kötél stb.), újrahasznosított termékek

Alapanyaga:
    100% pamutvászon felhasználásával készítem a termékeimet

Szolgáltató:

Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar, Társadalmi szolgáltatás (oktatás, szociális, kultúra, egészségügy)

Előállítás technológiája:
    Rövid határidővel készítek ágytakarókat, falvédőket, díszpárnákat, textiljátékokat a megrendelő igényének megfelelő méretben, színvilágban és mintával. Tanácsaimmal segítem a megrendelőt a minta, szín kiválasztásában, hogy az elkészült munkában örömét lelje.