Gemini Trade Kft

Gemini Trade Kft,

A Gemini Trade Kft. 1991-ben alakult családi vállalkozás. Fő tevékenysége a Zöldség- gyümölcs nagykereskedelem. 1997-ben hideg úton előállított savanyúságok gyártásával bővítette termékkínálatát. 2002-től a nagyfogyasztói igényeknek megfelelően konyhakész tisztított zöldségtermékeket állít elő. Folyamatosan bővülő modern raktározási és feldolgozó bázisunkon korszerű hűtő- feldolgozó-csomagológépek segítségével készítjük elő termékeinket vevőpartnereink igényeinek megfelelően. Célunk a magyar mezőgazdasági termékek előtérbe helyezésével kiváló minőségű termékek kínálata, gyors. pontos kiszállítása. Termékskálánk: zöldségfélék, gyümölcsök, déligyümölcsök, szárazáruk, tésztafélék, tojás, savanyúságok, konyhakész tisztított zöldségfélék. Minőségünk, pontosságunk referenciája a szakmában eltöltött több mint 20 év. A Gemini Trade megkönnyíti életét:

– Ha Ön kereskedő, egyszerű fogd és vidd rendszerben vásárolhat, nagyszerű választékból

– Ha konyhát vezet, munkát, raktárat spórolhat, mert konyhakész árut szállítunk Önhöz

– Mindennap számíthat ránk, a megrendelt mennyiség időben érkezik

Termelő:

Termékeink:

Hideg úton tartósított savanyúságok:savanyú káposzta,uborka,vágott vegyes saláta,ecetes paprikafélék,töltött paprikafélék,cékla

Konyhakész-tisztított zöldségfélék: tisztított- szeletelt burgonya-sárgarépa-gyökér -zeller-karalábé-káposztafélék

Alapanyaga:
    feldolgozott zöldség, növény (savanyúság, sűrítmény, aszalt zöldség, konzerv, növényi olaj stb.)

Termék múltja:

Szolgáltató:

Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar)

Szolgáltatás neve:
    Feldolgozott és friss zöldség-gyümölcsök megrendelés utáni előállítása-kiszállítása

Előállítás technológiája:
    Kényelmi termékek.Nincs tisztítási veszteség,hulladékelszállítási költség.Kevesebb munkaerő ráfordítást igényel a termék használata

Csomagolás:
    A megrendelés függvényében mindig frissen készül minimális tartósítószer felhasználásával.

Szolgáltatás jellege: