Felbermann Éva Édességbolt és Kávézó

photo_41
  • Concord-99 Kft.
  • 4400 Nyíregyháza Szent Miklós tér 19.
  • 42/333-364
  • 30/218-8557; 30/266-6705

Felbermann Éva Édességbolt és Kávézó,

A Concord-99 Kft. 1999. január 1-én kezdte meg a működését. Fő tevékenysége: mérnöki - és édesség kiskereskedelmi tevékenység. Az édesség-kávé-tea-ital kiskereskedelmi tevékenység 2011 óta folyik a Kft.-ben, Nyíregyházán a Szent Miklós tér 19. szám alatt. Célunk, hogy csak olyan minőségi termékeket forgalmazzunk, mely termékeket a multinacionális bevásárlóközpontok nem forgalmaznak.

Termékeink:

- egyedi csokoládé dobozok

- magyar, belga, francia, olasz, holland, svájci, spanyol és német prémium minőségű csokoládék és cukor-laktóz-glutémentes termékek

- minőségi ceyloni teák

- olasz pörkölésű szemes és őrölt kávék a világ legnagyobb kávétermelő országaiból

- különleges kávés - és teás porcelán készletek

-  exkluzív skót, ír, amerikai és kanadai whiskyk

- kiváló minőségű francia brandyk és konyakok

- különleges karibi rumok

- magyar borok és nemzeti eredt védett pálinkák

Szolgáltató:

Kereskedelem

Kiszerelése:
    Nyíregyházát reklámozó csokoládé dobozok.

- Hagyományos, leemelhető fedelű barna színű doboz a tetején Nyíregyházát ábrázoló kép a múltból vagy a jelenből. A dobozban 8 db kocka csokoládé.

- Mágneszáras, felhajtható fedelű fehér színű doboz a fent leírt képekkel, 8 db kocka csokoládéval.

- Fehér, nagyobb méretű hagyományos - és mágneszáras fedelű dobozok, a tetején Nyíregyházát ábrázoló kép a múltból vagy a jelenből. A dobozba szabadon lehet elhelyezni bonbonokat, lekvárt, teát, kis üveg italokat.

- A fenti dobozokra igény esetén bármilyen fényképről (családi fotó, ballagás, esküvő, születésnap, házassági évforduló, csoportos képek stb.) tudunk egyedi doboztető képet készíteni, akár szöveges felirattal is, megtöltve az üzletünkben kapható termékekkel.

- A mágneszáras dobozból készítünk zenélő csokoládédobozokat is. A zene szabadon választható és a chip 30 másodperc zene lejátszására alkalmas.

Csomagolás:
    Egyedi, nyíregyházi vagy bármilyen képekkel díszített csokoládé dobozok, többféle méretben, csokoládéval megtöltve.

Szolgáltatás jellege:
    Ez egy egyedi termék, nem a bolt polcáról leemelt tucattermék.
    A doboz minősége kitűnő, ezért reklámhordozó értéke is örök, akár a városnak, akár cégeknek. Városi ajándéknak kitűnő a turisták és a vendégek számára is.
    Más szempontból a személyes jellege miatt nagyon hatásos, ha behozott képekről készítjük a doboztető fotót. A megajándékozott azt érezheti, hogy ez neki készült, ebből csak egy van.