Csodaszertár-a XXI. századi szatócsbolt

photo_csodaszertarlogo

Csodaszertár-a XXI. századi szatócsbolt,

A Csodaszertár üzlet egy egyedi koncepció, a szatócsbolt XXI. századi megvalósulása. Kereskedelem és vendéglátás egy helyen. Szolgáltatásainkat - melyeket megrendelésre teljesítünk - a megrendelő igényeihez igazítjuk. Az alapszolgáltatásainkat pedig szezonhoz, termékelérhetőségekhez, aktualitásokhoz szabva folyamatosan megújítjuk. Személyi - és tárgyi kapacitásunk limitált - elkerüljük ezzel a "futószalag" szolgáltatás érzését. Kínálatunkban szereplő termékek magyar vonatkozásúak, zömében helyi kistermelők és kisvállalkozások által készített élelmiszerek. Díjazott magyar termékek kóstoltatása és értékesítése rendszeres üzletünkben. Üzletünk szakmai elismerésben részesült 2017- ben. Indultunk az országosan meghirdetett "Év Boltja 2017" versenyben. Nívós szakmai zsűri szigorú bírálati feltételek alapján nekünk ítélte a "szakbolt" kategórián belül a "Delikátesz"üzlet címet. Emellett - nagy örömünkre egyedüliként - dupla díjazottak lettünk. A másik cím, melyet elhozhattunk, a NÉBIH különdíja volt. Amiért nekünk ítélték, azt annak köszönhetjük, hogy elsősorban helyi és környékbeli kistermelők portékáit értékesítjük, népszerűsítjük. A fenntarthatóság jegyében működik üzletünk, ill. "tudatos vásárlói kártya" elfogadóhely is vagyunk (tudomásunk szerint Nyíregyházán egyedüliként). Vásárlóinknak folyamatosan kedvezményekkel kedveskedünk egyéb formában is.

Szolgáltató:

Turisztikai szolgáltatás (élmény alapú), Kereskedelem, vendéglátás

Turisztikai szolgáltatás (élmény alapú), Kereskedelem, vendéglátás

Előállítás technológiája:
    Ajándékbolt és Gasztrobolt: ajándékcsomagok összeállítása cégek és magánszemélyek részére,
    kínálatunkból: - élelmiszer különlegességek - natúr kozmetikumok - otthonszépítő és ajándéktárgyak
    Vendéglátás profilunkban: - Workshopok - csoportok részére, kérésre külső helyszínen is. -
    Kóstoltatások (étel-, ital-, élelmiszer különlegességek): csoportok részére - kérésre külső helyszínen is. - Helyben fogyasztásra és/vagy elvitelre évszakhoz illő frissítők, kávék, teák, ill. adalékmentes készételek kaphatók.

Szolgáltatás jellege:

Kereskedelmi profil:

Termékértékesítés:
    - élelmiszer különlegességek
    - natúr kozmetikumok
    - otthonszépítő és ajándéktárgyak

Ajándékbolt és Gasztrobolt:
    ajándékcsomagok összeállítása cégek és magánszemélyek részére.

Vendéglátás profil:
    - Workshopok szervezése: csoportok részére - kérésre külső helyszínen is.
    - Kóstoltatások (étel-, ital-, élelmiszer különlegességek): csoportok részére - kérésre külső helyszínen is.
    - Helyben fogyasztásra és/vagy elvitelre évszakhoz illő frissítők, kávék, teák, ill. adalékmentes készételek kaphatók nyitva tartási időben.

A képernyőolvasó-támogatás engedélyezve van.