Helyitermékek Nyíregyháza

Keresés

Fru-Fru Szépségszalon

photo_frufrulogo1
Névjegy
Térkép
Bemutatkozás

Fru-Fru Szépségszalon,

 • Bemutatkozás:

  Nyíregyháza belvárosában kettő szinten várjuk szépülni vágyó kedves vendégeinket. Nálunk megtalálja önmaga stílusát, szépüljön egy helyen! Lukovics György és fiai Dániel-Áron Szépségszalon
  Nyíregyháza Dózsa Gy. út 61. 42/405-508

  Szolgáltató:

  Szolgáltatás neve:
  Szépségipari szolgáltatás: fodrászat, kozmetika, masszázs, pedikűr, manikűr, műköröm stb.

  Típusa:
  Társadalmi szolgáltatás (oktatás, szociális, kultúra, egészségügy)

  Szolgáltatás múltja:
  A Fru-Fru Szépségszalon 1994-ben alakult melynek tulajdonosa-menedzsere-szakmai vezetője Lukovics György Aranykoszorús mesterfodrász. Továbbá fiai Lukovics Dániel és Lukovics Áron. A szalon legfontosabb célja a vendég maximális kiszolgálása a mindenkori divatnak megfelelően, egyénre szabottan. Lukovics György egy olyan Team-et alapított, akik állandó felkészültséggel tudják a különböző felkéréseket (átváltoztatjuk, divatshow, szépségverseny, fotózás stb.) igényeket kiszolgálni. A szalon két szinten közel 130 m2-en várja kedves vendégeit ahol: fodrászat, kozmetika, manikűr, pedikűr, műköröm, masszázs szolgáltatással várjuk a szépülni vágyókat. Érdemes kiemelni a fodrászat terén az ultrahangos hajhosszabbítást ami a mai modern kor követelményeinek és a biztonságos hajhosszabbításnak maximálisan megfelel, valamint a mikroszkópos haj és fejbőrvizsgálatot, hajfeltöltést, tartós hajegyenesítést. Kozmetikánál a testékszerek-piercing, fülbevaló felhelyezése. Masszázs esetében: a cellulitisz-fogyasztó-sport, relaxáló, talpmasszázs kezelést, csontkovácsolást. A fentebb említett tények persze csak akkor válnak igazán „kézzel foghatóvá”, ha a kedves vendég saját maga győződik meg a leírtakról. Ezért is van a szlogenünk: „Szépüljön egy helyen, ahol megtalálja önmaga stílusát!

Galéria

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Megközelítés

Nagyításhoz kattintson a képre!
esza