Ágilánc

photo_agilanc-logo
  • Tarnavölgyiné Jeney Ágnes
  • 4400 Nyíregyháza Rákóczi utca 18-20. 3/6.
  • 30/820-5838

Ágilánc,

• Bemutatkozás

Egyedi fotós/feliratos kulcstartók és autós őrangyalok készítése, egyedi fotót/feliratos ásványkarkötők készítése, egyedi könyvjelző készítése, ékszerkészítő workshopok

A kulcstartó/autós őrangyal medáljában bármilyen felirat vagy fotó lehet és 800 féle függőből válogathatnak a megrendelők a díszítéshez. Minden témában találnak különleges darabokat. Az autós őrangyalt az ajándékozottak a visszapillantó tükörre akasztják, hogy kísérje őket az úton. Az ásványkarkötőket is teljes mértékben a vevők állítják össze. Olyan ásványokból készül, olyan méretben, amit ők szeretnének és ezekre is kérhetnek egyedi fotós/feliratos medálokat és charmokat. A könyvjelzők alapja szalag, aminek 2 végét díszíthetik.

Szolgáltató

Kereskedelem