BERE-NET Kft.

photo_27969971852426200590913712921574743009865668n

BERE-NET Kft.,

• Bemutatkozás

Az online marketing esetében segítséget nyújtunk a hirdetéskezelésben, hogy minden partnerünk eljusson a potenciális vevőköréhez. Kiemelten Google Ads és Facebook Ads hirdetések optimalizálására specializálódtunk, hogy a lehető legoptimálisabb eredményeket érjük el ügyfeleink céljai elérése érdekében.

Online marketing tevékenységünk mellett, minden igényt kielégítő, könnyen kezelhető weboldalakat és webáruházakat készítünk. Minden weboldalt egyedileg kódolunk, így bármilyen kérdést meg tudunk valósítani az egyszerű bemutatkozó honlaptól kezdve a vállalatirányítási rendszerekig.

Szolgáltató

Egyéb (Online marketing, Webáruház készítés, Számítógépes programozás, Szoftverfejlesztés, Hosting szolgáltatás, Google ADS kampánymenedzsment, Facebook ADS kampánymenedzsment, Weboldal készítés)