Cudy Future Kft.

photo_cudy-logo

Cudy Future Kft.,

NATURCLEANING termékeink növényi alapanyagból készülnek, klór-foszfát és parabénmentesek, biológiailag jól lebomlanak, állatkísérlet menetesek. Termékeink allergénmentesek, hipoallergének és vegánok.

Termelő:

Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar

Termék neve:

NATURCLEANING

szépségápolási termék (szappan, krémek, testolajok, kozmetikumok, illóolaj stb.), tisztítószer, mosószer, öblítő

Alapanyaga:

Naturcleaning aromaterápiás termékek, mosószerek, öblítők, tisztítószerek. Csepke baby termékcsalád, Cudy allergénmentes termékek

Előállítás technológiája:

Csomagolás:

Flakoncsere programunk egyedülálló az országban. A használt és tisztított göngyölegeket visszavásároljuk és újratöltjük. Az évek során több ezer m3 műanyag hulladéktól tehermentesítettük Földünket ezzel a nem mindennapi kampányunkkal. A göngyölegek visszavásárlására a Cudy Future Kft. telephelyén (Nyíregyháza, Derkovits u. 132-136. D épület.) és az alábbi viszonteladói partnereinknél van lehetőség: 4400 Nyíregyháza, Tünde u.18.