FRUCT-TÉSZ KFT

photo_logo-fruct-tesz
  • Révész Tamás
  • 4501 Kemecse, Körmendi tanya 0214/10 hrsz; 4516 Demecser, Váci Mihály u. 8.; 4400 Nyíregyháza, Debreceni út 180.
  • 30/935-6348

FRUCT-TÉSZ KFT,

Bemutatkozó levél letöltése

• Alma és szilva termesztéssel valamint e termékek feldolgozásával foglalkozom. 2008 évben telepítettem intenzív alma és 2017 évbe intenzív szilva ültetvényt.
    • Fő fajtáim alma esetében idared és golden reiders valamint szilva fajtája topend plus
    • Az almát feldolgozom 100 % frissen préselt almalevet készítek belőle 0,5 literes, 1 literes , 3 literes és 5 literes kiszerelésbe.
    • A frissen préselt almalé gyártása a Kemecse Körmendi- tanyán található Fruct-Tész Kft hűtőházában történik.
    • A Fruct-Tész Kft egy TÉSZ jogosultsággal rendelkező vállalat melynek tagja csak termelő lehet és a termelő a termékét csak a TÉSZ-en keresztül értékesítheti.
    • 2019 évben egy olyan töltőgépet vásároltunk amely az térségben egyedülállóan tud 0,5 literes, 1 literes kiszerelésű frissen préselt tartósítószer mentes almalevet tölteni a 3 literes és 5 literes bag-in-box-os kiszerelés mellett. A 0,5 literes és 1 literes gépsor új innováció ezért a gyártó gépsor tesztelése folyamatban van.
    • Márkánk az ALMUSKA
    • Jelenleg 5 literes kiszerelésű frissen préselt tartósítószer mentes almalevet szállítunk a Kaufland áruházláncba Szlovákiába
    • Élelmiszer biztonsági rendszerünk: HACCP és ISO22000
    • Célom: Magyarországi áruházba bekerülni a 0,5 literes és 1 literes kiszerelésű frissen préselt tartósítószer mentes gyümölcslevünkkel.

Frissen préselt tartósítómentes 100 % gyümölcslé. Alapanyaga: alma, meggy, őszibarack.

Kiszerelése:

0,25 liter, 0,5 liter, 1 literes kiszerelés hőálló flakonban, melynek a technológia kidolgozása folyamatban van. Ez egy új termék melynek egyedi gépsora most készül. Ősszel lesz gyártásban. Sem a régióba, sem Magyarországon nem gyártanak ilyet.

3 literes és 5 literes bag-in box kiszerelését folyamatosan gyártjuk és a Szlovákiai Kaufland áruházba szállítjuk.

Márkánk: ALMUSKA

Termékeinket arany és ezüst oklevéllel díjazták.

Bag-in box kiszerelés technológiája: elővállogatás-mosás-válogatás-mosás-öblités-darálás-préselés-szeparálás-pasztőrözés-forrón töltés- dunsztolás- dobozolás.

A hőálló flakonos 80 C-on töltés technológiája kidolgozás alatt van.

előválogatás-mosás-válogatásmosás-öblítés-darálás- préselés-szeparálás-pasztőrözés-flakon sterilizálás-töltés-kupakzárás-dátumozás-kupak sterilizálás-hűtés-szárítás-sleewezés-zsugorozás

Termelő:

friss gyümölcsök, feldolgozott gyümölcs (befőtt, lekvár, szörp, gyümölcslé aszalt gyümölcs stb.)

almatermesztés, szilvatermesztés, 100 %-os tartósítószer mentes gyümölcslének feldolgozása illetve friss piacra értékesítés

Alapanyaga:
    alma, meggy, őszibarack.

Előállítás technológiája:

A hőálló flakonos 80 C-on töltés technológiája kidolgozás alatt van.

Szolgáltató:

Termelői szolgáltatás (faipar, élelmiszeripar, textilipar, ruhaipar, papíripar, kézműipar, vegyipar, építőipar, feldolgozóipar, Kereskedelem

Kiszerelése:
    0,25 literes ,0,5 literes,1 literes hőálló flakkonba gyártás. saját logójával ellátott sleewet tudunk rátenni a termékére